Ödeme Hizmetleri ile temasa geçen, bilgi alan ve Thracepay Ödeme Hizmetleri aracılığı ile hizmet alan kişi ve kurumlar aşağıda ki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar:

  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri, banka veya finansal kurum değildir. Bankalar ile ödeme hizmetleri gereksinimi bulunan şirketleri buluşturan ve aracılık hizmetini üstlenen lisanslı bir şirkettir.
  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri, gerekli görüldüğü taktirde müşterilerinden kimlik, adres doğrulama isteyebilir ve müşterinin datasının bulunduğu anlaşmalı firmaya iletebilir. İstenen bilgilerin sağlanmaması veya gerçeğe aykırı bilgilerin verilmesi durumunda, ilgili kişi veya şirketler ile Thracepay Ödeme Hizmetleri en hızlı sürede ilişiği kesecek ve işlemlerini bir daha başlamamak üzere durduracaktır.
  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri, hiçbir bankacılık faaliyeti yürütmez.
  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri, uluslararası A lisanslı bankaların ve ödeme firmalarının danışmanlık hizmetlerini, resmi sözleşmeleri ile tesis eden online bir platformdur.
  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri, vergi de usulsüzlük, vergi kaçırma, para aklama gibi konularda kesinlikle yardımcı olmaz ve danışmanlık vermez. Bu gibi taleplerde bulunan şirketler ve kişiler ile, Thracepay Ödeme Hizmetleri en hızlı sürede ilişiği kesecek ve işlemlerini bir daha başlamamak üzere durduracaktır.
  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri aracılığı ile kurumların hizmetine sunulacak servislerinin tamamının aslına aykırı kullanımı bu kurumların ve kişilerin sorumluluğundadır. Aslına aykırı kullanımda, Thracepay Ödeme Hizmetleri’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri, yasadışı olan hiçbir ürün/ hizmet’in satışına aracılık etmeyecektir. Bu gibi taleplerde bulunan şirketler ve kişiler ile Thracepay  Ödeme Hizmetleri en hızlı sürede ilişiği kesecek ve işlemlerini bir daha başlamamak üzere durduracaktır.
  1. Thracepay Ödeme Hizmetleri, gerekli gördüğü takdirde kurumların başvurularını işleme almama veya reddetme hakkına sahiptir.

“Daima yukarıya bak, bilmediğin şeyleri öğren ve her gün yükselmeye çalış. Louis Pasteur”