ThracePay Sistemi Nedir?

ThracePay Sanal POS ve Ödeme Çözümleri sunan online hizmet veren bir platformdur. Yurtiçi ve yurtdışı müşterileriyle çalışma imkanı sağlayan ThracePay, sunduğu ödeme yöntemleri ile kullanıcılarının hızlı ve kolay şekilde web sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servistir. Aidat ücreti bulunmayan ThracePay, web sitelerine kolayca entegre edilerek çok kısa sürede kullanıma açılabilmekte ve global destekçileri sayesinde kusursuz hizmet verebilmektedir.

ThracePay, her geçen gün daha çok bireysel ve ticari herkesin ihtiyacını karşılayabilen bir platform haline gelmektedir.

Hizmetlerimiz

Sanal Pos

İnternet sitesi olan herkes Sanal Pos için başvuruda bulunabilir.

Mobil Ödeme

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinizden hızlı bir şekilde mobil ödeme almaya başlamak çok kolay.

Kolay Entegrasyon

Ödeme almaya başlamanız için kodlama bilmeniz gerekmemektedir.

Ödeme Takibi

Gelen ödemeleriniz üye panelinden kolayca takip edilebilmektedir.

Ücretsiz 7/24 Destek

Haftanın 7 gün 24 saati mail adreslerimizin yanı sıra üye panelinde de bulunan destek kısmından bizlere ulaşmanız ve yardım almanız mümkündür.

Risk Gruplandırılması

Her üyemiz ödeme almak istediği sitesi için ön incelemeden geçer. Bunun sonuncunda risk durumuna göre 3 farklı komisyon oranı arasında çalışmaya başlanır.

Faydalı Bilgiler

Sitenize tüm dünyadan hızlı ve güvenli şekilde Sanal Pos, Mobil ödeme ve ek ödeme kanalları ile ödeme alma imkanı sunuyoruz. Bunun için sadece başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Vergi levhası şartı olmayan Sanal Pos sistemimiz ile sadece bulunduğunuz ülkede değil, diğer ülkelerdeki yabancı müşterilerinizden de ödemeleriniz alabileceksiniz. Kolay entegrasyonu ile kodlama bilgisi gerekmeden hemen kurulumu yapılıp kullanmaya başlayabilir, kredi kartı ile ödemelerinizi yüksek güvenlik önlemleri ile tahsil edebilirsiniz.

Bu sistemi kullanan müşterilerimiz Sanal Pos ile Amex, Mastercard, Debit, Jcb, Dinners Club, Discovery gibi kartlar ile ödeme alabilmektedir.

Ürün içeriğiniz ne olursa olsun, sitenizden dünyanın farklı yerlerindeki tüm müşterilerinizden mobil ödeme yöntemi ile ödemelerinizi almanızı sağlayan bir sistemdir.

Farklı döviz birimleri ile ödemeleri alabildiğiniz ve oldukça güvenli olan bu yöntem müşterilerimiz tarafından yoğun talep görmektedir.

Ödemeleriniz bizim güvenlik önlemlerimizin yanı sıra zaten uzun süredir var olan global ödeme firmaları aracılığı ile korunmaktadır. Sahtecilik önleme ve kart güvenliğiniz, bilinen güvenlik önlemlerinin yanı sıra Radar ve 3d Secure Sistemi ile güvendedir.

Radar sistemi ile gelen her ödeme riskli - risksiz grup adı altında listelenir. Şüpheli ödemeler sistem tarafından otomatik red edilir. Bize başvuru yapan her kişi bu iki güvenlik önlemi arasında seçim yapma hakkına sahiptir.

Yurt dışı kartlardan Euro ve Dolar ile kur dönüşüm kayıpları yaşamadan istediğiniz bankaya TL olarak ödeme alabilirsiniz.

Banka ve Sanal Pos sağlayacıların riskli görüp kabul etmediği Arkadaşlık, Chat, Yurtdışı hosting şirketlerinin yanı sıra birçok site türüne sanal pos imkanı tanımaktayız. Müşteri kabul etme aşamasında dikkat ettiğimiz risk durumu sınıflandırması komisyon oranımızı belirlemektedir.

“Daima yukarıya bak, bilmediğin şeyleri öğren ve her gün yükselmeye çalış. Louis Pasteur”